Kaip sveikai maitintis turint biudžetą: pinigų taupymo patarimai

Kaip sveikai maitintis turint biudžetą: pinigų taupymo patarimai

Dėl infliacijos kylant bakalėjos kainoms gali būti sunku rasti jūsų šeimai reikalingo ir mėgstamo maisto. Daugeliui sveikos (ir įperkamos!) vakarienės ant stalo kiekvieną vakarą gali būti iššūkis.

Diane McCrohan, Johnson & Wales universiteto Verslo koledžo rinkodaros skyriaus ir vadybos skyriaus pirmininkė, docentė, TODAY Food sakė, kad pastaruoju metu labai išaugo baltymų kainos.


„Didžiausias mūsų pastebėtas mėsos ir veršienos kainų padidėjimas yra 20 proc., o vištienos kainos kasmet didėja 9 proc.“, – sakė ji. “Didžiausias būdas sumažinti šias išlaidas – pirkti mėsą urmu ir išpardavimas. Tada investuokite į šaldiklį ir laikykite mėsą.” Pamatę vištienos išpardavimą už 99 centus už svarą, galėsite apsirūpinti atsargomis!

McCrohanas sakė, kad dar viena puiki strategija pirkėjams, norintiems sutaupyti pinigų, yra prisiregistruoti prie parduotuvių lojalumo programų.

„Visada užsiregistruokite į maisto prekių parduotuvių lojalumo programą“, – sakė ji. „Jie siūlo tik nariams pasiūlymus, kuriuos norint gauti nereikia mažinti kuponų“.

Jenna Helwig, asmeninė virtuvės šefė ir „Real Simple“ maisto direktorė, TODAY sakė, kad galima rasti kitą maisto parduotuvę ir paruošti patiekalus, kurie bus nesunkūs jūsų piniginei ir kurie patiks visai šeimai.

Parduotuvė užšaldyta

Užšaldytų vaisių, daržovių ir žuvies pirkimas yra puiki pinigų taupymo strategija. „Šaldytų maisto produktų tinkamumo laikas yra ilgesnis, o tai lemia mažiau maisto atliekų“, – sakė Helwigas. „Be to, kalbant apie daržoves, tokias kaip špinatai ir kopūstai, jie jau nuplauti ir susmulkinti.

Norėdami gauti geriausią kokybę, ieškokite „vieno ingrediento“ produktų, kurie yra užšaldyti švieži (tai reiškia, kad į juos nieko nededama).

„Kalbant apie dolerius, uogos yra viena iš akivaizdžiausių taupymo vietų, ypač todėl, kad jos taip greitai genda ir galiausiai jas išmeti“, – sakė Helwigas. „Galite sutaupyti 2 USD už 10 uncijų šaldytų aviečių, palyginti su šviežiomis.

Kalbant apie krevetes (lengvai pridedamas baltymas į salotas ir makaronų patiekalus), pirkdami šaldytas galite sutaupyti apie 7 USD už svarą (be to, tos „šviežios“ krevetės dažnai vis tiek yra užšaldytos!).

Suplanuoti

Helwigas pataria pirkėjams prieš eidami į parduotuvę patikrinti savo šaldytuvus ir sandėliukus. Tokiu būdu jūs neįsigysite jau turimų prekių. Laikykitės savo sąrašo ir venkite tų impulsyvių pirkinių.

„Patikrinkite laiškus ir bakalėjos parduotuvių programas, ar nėra savaitinių išpardavimų“, – sakė Helwigas. “Planuokite savo maistą pagal tai, kas pažymėta.”

McCrohanas sakė apsipirkti ne tik turėdamas omenyje maitinimo planą, bet ir turėdamas piniginį biudžetą.

Kita protinga strategija yra apsipirkti internetu, kad registre nebūtų netikėtumų.

Palyginkite vieneto kainas

McCrohanas sako, kad prekybos centre būtina palyginti ne tik kainą, bet ir vieneto kainas. „Tai leis jums žinoti, kokius pigiausius produktus galima nusipirkti“, – sakė ji. “Palyginkite parduotuvės ir nacionalinių prekių ženklų vieneto kainas. Pastebėsite didelius kainų skirtumus.” Dažnai parduotuvės prekės ženklas ir nacionalinis prekės ženklas apdorojami toje pačioje gamykloje.

„Pasidaryk pats“ užkandžiai ir ingredientai

Kai reikia sutaupyti didelių pinigų savo maisto prekių sąskaitoje, Helwigas siūlo paruošti maistą savo naudai. Pavyzdžiui, susmulkindami savo sūrį ir susmulkindami savo daržoves sutaupysite daug.

Nors užkandžių dydžio gaminiai gali būti patogūs mokykliniams pietums, nusipirkę didžiausią maišelį ir dalindami savo užkandžius sutaupysite pinigų.

„Įprasta Jif žemės riešutų sviesto talpykla kainuoja 40 % pigiau nei vienetiniai Jif To Go“, – sakė Helwigas. „Vietoj to, kurkite savo „singlus“ iš mažyčių daugkartinio naudojimo indelių.

Jei perkate urmu, pagalvokite, ar kuris nors iš daiktų gali būti užšaldytas kaip likučiai. Visada stenkitės vengti švaistymo, nes maisto švaistymas prilygsta pinigų švaistymui, sakė Helwigas.

Parduotuvės vidaus koridoriai

„Daug girdime apie sveikų prekių apsipirkimą parduotuvės perimetru, tačiau centriniuose koridoriuose taip pat yra daug maistingų ir pigesnių prekių“, – sakė Helwigas. „Pagalvokite apie pupeles, konservuotas žuvis, ruduosius ryžius, makaronus, avižas ir daržoves.

Pavyzdžiui, konservuota lašiša gali kainuoti 5 USD už svarą, palyginti su 20 USD plius svaras perkant šviežią. „Konservai puikiai tinka mėsainiams ir salotoms“, – sakė Helwigas. – Panašiai sutaupysite ir su konservuotu tunu.

Apsipirkite keliose rinkose

Jei norite sutaupyti daug, nepirkite visų pirkinių vienoje vietoje.

„Pažiūrėkite į pardavimo skrajutes ir palyginkite kainas“, – sakė McCrohanas. „Nepirkite visų pirkinių viename prekybos centre. Pasinaudokite kiekvieno išpardavimu. Dažnai prekybos centruose yra keletas prekių už puikią kainą, kad tik patektumėte į parduotuvę. Nepakliūkite į spąstus. Įsigykite jums reikalingų išpardavimo prekių ir persikelkite į kitą prekybos centrą.

Pasilepinkite šiais daiktais

Nors puiku sutaupyti bakalėjos pirkiniams, yra keletas prekių, kurias iš tikrųjų verta išleisti papildomai minėtam Helwigui.

„Kokybiškas EVOO nėra plačiai apdorojamas kaip pigesnės alternatyvos – tai reiškia, kad jame gausu sveikų junginių, tokių kaip antioksidantai ir priešuždegiminės savybės“, – sakė Helwigas. “Kitas aukštesnės kokybės EVOO pranašumas yra tas, kad jis turi išskirtinį skonį, todėl jūsų daržovės yra dar geresnis.”

Ganykliniai kiaušiniai

„Dar keliolika dolerių, bet skonis ir mityba yra geresni“, – sakė Helwigas apie kiaušinius, gautus iš viščiukų, kurie vaikšto laisvai.

Leave a Comment

Your email address will not be published.