Kolegijos moterų krepšinis: Wagner pagerino rezultatą iki 4:0 NEC

silive’s Logo

FAIRFIELD, Konektikutas – pripažinkite trenerį Wagnerį Terrellą Coburną už tai, kad jo krištolinis rutulys buvo geros būklės. Jis matė žaidimą, panašų į tą, kurį Zhaneia Thybulle atliko šeštadienį, kai iš mylios atstumo 52:38 nugalėjo „Sacred Heart“.

„Jos, kaip lyderės, augimas mums buvo didžiulis“, – apie savo vyresnį gynėją sakė Coburnas. – Jis yra galvos sargas, generolas. Ji… išlaiko pusiausvyrą. Supranta žaidimo planą. Jos mentalitetas yra išlaikyti savo komandos draugus kelyje. Šiandien buvo tiesiog nuostabi.”

Thybulle’as per sezoną pelnė 16 taškų, aštuonis pirmajame kėlinyje, kai „Seahawks“ nešaudė už aikštės ribų.

Dėl to laivas išliko pakankamai stabilus, kad Wagnerio gynyba, paprastai uždususi kėlinio metu, tikrai prasidėtų ir Pioneers gyvenimas taptų nepatogus (bendras rezultatas 4-5, 3-1 NEC).

Galutinis rezultatas buvo trečioji Wagnerio pergalė iš eilės (bendras 10:3) ir pirmasis startas 4:0 Šiaurės rytų konferencijos programoje nuo 1998–1999 m. sezono.

Thybulle iš Elmonto Long Ailende praėjusį sezoną perėjo į Wagnerį iš Šiaurės Karolinos-Wilmingtono. Coburn, pirmoji gynėja, tikėjo, kad jos įmušimas gali tapti didesne komandos dalimi šį sezoną.

„Dabar ji supranta, kaip komandos ją saugojo praėjusiais metais“, – lapkritį sakė Coburnas. “Jis turi sugebėti įmušti daugiau.” Ji visada galėjo išmušti kamuolį. Jis ir toliau tobulės“.

Thybulle’as atkovojo 5 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus ir dvi vagystes.

Kemas Nwabudu pirmajame kėlinyje pelnė penkis taškus, o „Seahawks“ buvo šiek tiek neramu, kai į kėlinį pralaimėjo 25:21.

„Šios rungtynės mums buvo sunkios“, – sakė Coburnas. „Pirmajame kėlinyje abiejose pusėse nesisekė taip, kaip norėjome, ir buvome šiek tiek nusivylę. Bet aš didžiavausi mūsų grupe, kad ji pasirodė antrajame kėlinyje, išlaikė pusiausvyrą ir pusiausvyrą bei išlaikė kursą.

„Seahawks“ kurso palaikymas visada apima gynybą. Jie sumažino „Sacred Heart“ iki 13 taškų, kai iš aikštės atmušė 5:26, ir apribojo dvi geriausius pionierius – Sonia Smith ir Adrianne Hagood – iki šešių taškų. Wagneris surinko 24 apyvartos taškus ir buvo plius keturi.

Trečiajame kėlinyje skalė pakrypo spurtu 16:2, o tai Wagnerį išstūmė į priekį 37:30.

Smithas atliko du baudos metimus, kad sumažintų Wagnerio pranašumą iki 44:36, tačiau Alexo Cowano tritaškiai (11 taškų) ir Lina Loceniece atstatė dviženklę persvarą, o Thybulle’o smūgis kairiąja ranka papildė juostą.

KOMENTARAS: Kitas Wagnerio renginys – šeštadienio apsilankymas Šv. Pranciškus Brukline, o po to pirmadienio kelionė į Fairleigh Dickinson. 66-ąją I diviziono dieną „Seahawks“ pradėjo pelnydama 57 taškus per rungtynes.