Teksaso A&M paskelbia 2022 m. buvusių studentų išskirtinių absolventų apdovanojimų gavėjų asociaciją

Teksaso A&M paskelbia 2022 m. buvusių studentų išskirtinių absolventų apdovanojimų gavėjų asociaciją

Absolventų ir profesinė mokykla bei Buvusių studentų asociacija 18 Aggies pripažino 2022 m. puikiais absolventais. Išskirtinio absolvento apdovanojimas yra vienas didžiausių Teksaso A & M apdovanojimų už išskirtinius absolventų pasiekimus mokslinių tyrimų ar mokymo srityje.

„Nuo 1965 m. Buvusių studentų asociacija išdidžiai įvertino Teksaso A&M magistrantūros studentų pasiekimus ir nuostabų indėlį suteikdama „Distinguished Graduate Student Award“, – sakė Porteris S. Garneris III ’79, Buvusių studentų asociacijos prezidentas ir generalinis direktorius. „Kaip dėstytojai ir mokslininkai, šių metų apdovanotųjų meistriškumas suteikia mūsų universitetui prestižą, įtraukė mūsų pagrindines Aggie vertybes ir garbingai atspindi visą Aggie tinklą.

Karen Butler-Purry, Teksaso A&M absolventų ir profesinės mokyklos dekanė, padėkojo buvusių studentų asociacijai už paramą „Distinguished Graduate Student Awards“: „Absolventai daro tiek daug, kad sustiprintų mūsų universiteto intelektualinę dvasią, prisideda prie mūsų tyrimų. ir mokymo misijas bei išankstines stipendijas savo studijų srityse. Esu dėkingas Buvusių studentų asociacijai už paramą, padedančią mums šiais metais pripažinti 18 mūsų pavyzdingiausių absolventų“, – sakė Butler-Purry.

Balandžio 25 d. vairo forume vyksiančioje ceremonijoje apdovanotiesiems bus įteiktas graviruotas laikrodis ir įrėmintas sertifikatas.

2022 m. išskirtinių absolventų mokslinių tyrimų ir mokymo apdovanojimų gavėjai, taip pat jų padaliniai, kolegijos ir fakulteto patarėjai yra šie:

Mokslinių tyrimų apdovanojimai

Huseyn Abdulla, informacijos ir operacijų valdymas, Mays verslo mokykla
Fakulteto patarėjas: James D. Abbey

Ali Akbari, biomedicinos inžinerija, inžinerijos kolegija
Fakulteto patarėjas: Roozbeh Jafari

Hananeh Alambeigi, pramonės ir sistemų inžinerija, inžinerijos kolegija
Fakulteto patarėjas: Anthony McDonald

Kaivalya Deo, Biomedicinos inžinerija, Inžinerijos kolegija
Fakulteto patarėjas: Akhilesh Gaharwar

Sagnika Ghosh, Biochemija ir biofizika, Žemės ūkio ir gyvosios gamtos mokslų kolegija
Fakulteto patarėjas: Vishal M. Gohil

Swarn Jha, mechanikos inžinerija, inžinerijos kolegija
Fakulteto patarėjas: Hong Liang

Xiaoqiang (Jack) Kong, Civilinė ir aplinkos inžinerija, Inžinerijos kolegija
Fakulteto patarėjas: Yunlong Zhang

Asim Maity, chemija, mokslų kolegija
Fakulteto patarėjas: David C. Powers

Tanmay Mathur, Biomedicinos inžinerija, Inžinerijos kolegija
Fakulteto patarėjas: Abhishek Jain

Sakina Mohammed Mota, Biomedicinos inžinerija, Inžinerijos kolegija
Fakulteto patarėja: Kristen Maitland

Raiyan Seede, medžiagų mokslas ir inžinerija, Inžinerijos kolegija
Fakulteto patarėjas: Ibrahimas Karamanas

Mokymo apdovanojimai

Priyanga Ganesan, matematika, mokslų kolegija
Fakulteto patarėjai: Ericas Rowellas ir Michaelas Brannanas

Jalia Joseph, sociologija, laisvųjų menų kolegija
Fakulteto patarėja: Mary Campbell

Hyunjung Kim, anglų kalba, laisvųjų menų koledžas
Fakulteto patarėjas: Mikko Tuhkanen

Rafaelis Martinezas, Gyvūnų mokslas, Žemės ūkio ir gyvosios gamtos mokslų kolegija
Fakulteto patarėja: Jessica L. Leatherwood

Anthony Ramirez, komunikacija, laisvųjų menų kolegija
Fakulteto patarėjai: Srividya Ramasubramanian ir Antonio La Pastina

Rose Siuta, Psichologijos ir smegenų mokslai, Laisvųjų menų kolegija
Fakulteto patarėjas: Mindy Bergman

Hyunjoo Yu, anglų kalba, laisvųjų menų koledžas
Fakulteto patarėja: Ira Dworkin

Leave a Comment

Your email address will not be published.