Vyrų bėgimo ir lauko fiksavimas Pasidalinkite HBCU Showcase pavadinimu, Rantiną pavadino MVP

„Maryland Eastern Shore“ surinko 59 taškus, „Monroe College“ – 47 taškus, o „Prairie View“ – 46 taškus iš 10 komandų.

Lauko disciplinose naujokas Zachery Dillonas rutulio stūmimą įveikė nauju asmeniniu rekordu 16,40 metro. Antrų metų komandos draugas Džonas Purvisas asmeniniame rekorde 16,06 metro užėmė antrąją vietą. Kobe-Jordan Rhooms šuolio į tolį rungtyje 6,82 metro nuotolyje užėmė antrąją vietą, imdamas Lamaras Davisas jis finišavo ketvirtas su 6,47 metro žyma.

antrakursis Malikas Brownas šuolio į aukštį rungtyje finišavo antras, įveikęs 3,55 metro aukštį. Derrickas Robinsonas taip pat užėmė antrąją vietą šuolio į aukštį rungtyje, kai užfiksavo 1,80 metro šuolį.

Rantinas trasoje iškovojo titulą 200 metrų bėgime per 21,77, o 60 metrų bėgimo rungtyje finišavo antras per 6,85 laiką. Rantinas taip pat buvo „4X200 Bears“ estafetės komandos narys (Adrianas Holley, Lamaras Davisas, Keonas Rantinas, Duane’as Kizeris) pirmoje vietoje kirto ribą 1: 29,16.

Ekspresas nuo antrų metų Devionas Bryantas titulą iškovojo 800 metrų asmeniniu rekordu 1:57,58.

4×200 lokių estafetės komanda (Adrianas Holley, Lamaras Davisas, Keonas Rantinas, Duane’as Kizeris) jis pirmoje vietoje kirto ribą 1:29,16. 4×400 estafetės komanda (Ali Bowensas, Tarique Gooen, Devionas Bryantas, Derickas Robinsonas) užėmė penktą vietą 3: 30,62.

Kitas „Bears“ eilėje vyks „Sykes & Sabock Challenge“, kuris vyks sausio 29 d. State College Pensilvanijoje.